Array
(
  [0] => Array
    (
      [MIGX_id] => 1
      [is_active] => 1
      [src_mob] => phone-sofievskayaborshchagovka-780h450.jpg
      [src_tab] => tablet-sofievskayaborshchagovka-1000h450.jpg
      [src_desk] => kompyuter-sofievskayaborshchagovka-1450h480.jpg
      [res_id] => 10
    )

)
Футбольні клуби
Збірні команди

Багато років тому, коли я був ще хлопчиськом, моїм захопленням був футбол. Що могло бути краще, ніж ганяти м'яч після школи з друзями по футбольному полю. Я часто тікав з дому, щоб більше часу проводити з друзями і м'ячем. Скільки радості доставляли такі хвилини! Єдине, що засмучувало мене - це те, що у мене не було справжніх бутс, справжнього шкіряного м'яча! Мені постійно здавалося, що якби у мене все це було, я б вище стрибав, швидше бігав, більше зміг би забити голів!

Минуло багато часу, але я не забув того пекучого хлоп'ячого бажання. Я придбав усе те, про що мріяв. Сьогодні мій син має все те, чого раніше не було у мене. Але на цьому я не зупинився. Я захотів виконати мрію кожного хлопчиська. Так з'явився магазин «Атрибутика».

За роки роботи кількість покупців збільшувалася, а разом з ними росли магазини. Сьогодні кожен бажаючий може замовити в нашому інтернет-магазині спортивні товари або ж може прийти в один з моїх магазинів і купити все необхідне для спорту і тренувань.

У моїх магазинах працюють такі ж фанати своєї справи, як і я. Ми любимо свою роботу, любимо спорт і цінуємо кожного бажаючого влитися в нашу середу. Продавці допоможуть Вам з вибором товарів. У нас великий асортимент. Всі кращі спортивні бренди Adidas, Nike, Puma, Joma, Winner, Select, Liga Sport, Europaw, Swift Ви зможете знайти в одному з моїх магазинів. Яким би видом спорту Ви не займалися - футбол, баскетбол, волейбол, плавання - Вам не доведеться йти в інший магазин. У нас Ви зможете знайти все найнеобхідніше для спорту: футбольне взуття та форму, гетри для футболу, футбольну сувенірну продукцію і футбольні аксесуари, тренувальний інвентар: м'ячі, круги, ракетки для тенісу та бадмінтону, окуляри для плавання, спортивні сумки, спортивні костюми, куртки, штани і багато іншого.