Жіноче взуття

Жіноче спортивне взуття - для професіоналів і не тільки

У професійному спорті, чи то одиночному, чи командному - жінки хоч і не змагаються напряму, але відверто конкурують із чоловіками. Для перемог їм вистачає і сили духу, і наполегливості у фізичній підготовці. За нами ж - необхідна екіпіровка, важливим елементом якої є взуття. Вдало підібране, воно забезпечує необхідну чіткість рухів, комфорт при довготривалих тренуваннях, впевненість у досягненні мети. Спортивне взуття для жінок - це не лише зручність, а й стильний дизайн від провідних світових брендів, зібраних у нашому інтернет-магазині. 

Види і характеристики жіночого взуття для спорту

Для кожного виду спорту та фізичної активності підходить свій тип взуття. Одне - найкраще амортизує, інше - забезпечує максимальне зчеплення з покриттям спортивного майданчика, ще інше - захищає суглоби та підтримує стопу під час довготривалих навантажень. Саме тому ми зібрали для вас якомога повнішу колекцію, у якій ви знайдете:

  1. Різноманітні види кросівок і кедів;
  2. Футзалки, бутси і сороконіжки;
  3. Сланці, сандалі та інше спортивне жіноче взуття для прогулянок.

Кожен тип відрізняється за своїми характеристиками. Зокрема кросівки можуть бути біговими або баскетбольними, літніми, зимовими або універсальними. Те ж саме стосується і кедів. У нас можна купити спеціальне взуття для футболу, волейболу та інших видів спорту від перевірених виробників, яке відповідає високим стандартам європейської якості.

Оригінальне брендове взуття - недорого

За рахунок використання натуральних матеріалів та новітніх технологій виробництва, товари марки Adidas, Nike, Reebok, тощо, - мають усі необхідні для спортивного взуття характеристики:

  • Високий рівень комфорту;
  • Зносостійкість, довготривалий термін експлуатації;
  • Гнучкість та міцну фіксацію;
  • Добру амортизацію;
  • Повітропроникність, виведення вологи, тощо.

Жіноче спортивне взуття у Atributika - це завжди хороша ціна та відмінні якості товару.  Київ може придбати його у наших спеціалізованих магазинах, а вся Україна - замовити через корзину: цілодобово, швидко та зручно.