Воротарська форма

Воротарська форма

Кольори якої команди України не захищав би голкіпер - любительської чи професійної - він має бути належним чином екіпірований. Це означає, що його форма має відповідати усім стандартам, прийнятим у футбольній спільноті, адже це не лише честь команди, але й безпека самого воротаря. 

Що має входити в воротарську форму

Спортивна форма - набір певних предметів, якими має бути споряджений кожен учасник гри. Для голкіперів такими обов'язковими предметами є:

  • футболка або джемпер - з якісної тканини, найкраще з котонуз доданням сучасних матеріалів. Такий одяг буде чудово відводити вологу від тіла та залишатись комфортним у будь-яку хвилину напруженої гри. Також має чудово пратись та бути зносостійким;
  • шорти або штани, в залежності від якості покриття на полі, адже вони мають захищати ноги футболіста від подряпин та мікротравм, проте ще й створювати комфортні умови для гри;
  • рукавиці. Воротарські рукавиці мають бути високої якості попри рівень змагань - це, перш за все, захист від травм пальців рук та долоні. Неякісні рукавиці можуть привести до того, що голкіпер просто не зможе втримати м'яч у руках;
  • система захисту. Воротарська позиція досить травмонебезпечна, тож слід заздалегідь потурбуватися про максимальний захист, підібравшизахисні щитки та тейпи у відповідності до зросту футболіста. Не слід нехтувати такими деталями - якісні щитки можуть у відповідний момент вберегти спортсмена від переломів. 

До всього перерахованого варто придбати засоби для догляду, які допоможуть продовжити термін використання. Взуття для голкіперів можна замовити таке саме, як і у решти футболістів - якісні бутси. 

Види воротарської форми

Інтернет-магазин пропонує недорого придбати чоловічу воротарську форму, жіночу та дитячу. Кожна модель вироблена з якісної сировини провідними виробниками спортивного одягу, проте ціна лишається приємною, завдяки прямим контрактам. Обираючи форму, слід звертати увагу перш за все на відповідність розмірів. Особливо це стосується дитячої форми - ніколи не слід брати форму "на виріст", бо це може привести до травм та незручності, яка завадить успішній грі. 

Яке місто - Київ чи Одесу - не захищав би воротар, він має бути впевненим у своїй формі. Тому купувати її слід лише у магазині Атрибутика, адже саме тут - оригінальні моделі високої якості, яскраві комплекти та чудові аксесуари. І все це - за досить помірними цінами.