Види спорту

Види спорту

Займаючись спортом професійно, чи на етапі любителя, варто подбати про якісний інвентар, одяг та аксесуари. Використання брендових, професійних спортивних товарів наддасть вам впевненості під час тренувань, підвищить користь від них.

Інтернет-магазин оригінальних спортивних товарів в Україні «Атрибутика» представляє вашій увазі товари, якість та професійність яких, ви зможете відчути з перших тренувань.

В розділі «Види спорту» ви знайдете усі необхідні атрибути для того, чи іншого виду спорту.

Категорія баскетбол

Розділ каталогу постійно поповнюється. Представлені бренди працюють над удосконаленням своїх технологій виробництва, враховують найдрібніші деталі при створені свого продукту. Доступні моделі різного кольору, призначення та розміру.

Біг

Любителі бігу зможуть купити в цьому розділі одяг для занять бігом. Під час пошиву продукції виробники Nike використовують дихаючі, легкі тканини. Якісні шви, зручний крій, неодмінно забезпечать вам додатковий комфорт під час занять бігом. Розмірна сітка дозволяє знайти необхідну модель, як власникам розміру s, так і xl. Ви маєте можливість придбати одяг для тренувань, вулиці чи просто для повсякденного життя.

Волейбол

Категорія наповнена:

  • аксесуарами для захисту під час занять;
  • м’ячами;
  • обладнанням для спорту.

Тут ви зможете обрати моделі для використання в залі чи безпосередньо для гри. Товар виконаний у чорному та синьому кольорах. Ціна товарів нижча, ніж їх якість.

Гандбол

Якщо ви граєте в гандбол, тоді вам точно відомо, що під час гри потрібно використовувати лише спеціалізовані спортивні товари. В каталозі магазину можна знайти аксесуари, які потрібні для занять цим видом спорту. Якщо ви хочете, щоб ваша гра була комфортною і не принесла неприємних сюрпризів, тоді слід надавати перевагу продукції ведучих брендів: Winner, ZLT, Kipsta.

Плавання

В каталозі можна обрати окуляри, шапочки та одяг для занять плаванням. Тут продаються товари фірм Adidas, Reebok, Speedo, Spokey та Zart. Різна вартість моделей, характеристики та дизайн допоможуть вам легко зробити свій вибір.

Настільний та великий теніс

Який теніс без професійної ракетки, м’ячика та сітки? Враховуючи ваш стиль гри, слід обирати ракетку з різною основою. В категорії ви знайдете повільні та швидкі моделі, з різною вагою, матеріалом виготовлення.

Каталог продукції для великого тенісу представлений готовими професійними м’ячами для великого тенісу та товарами для туризму. Моделі виготовлені такими брендами як Spokey та Zart.

Інші види спорту

Категорія об’єднує у собі товари для тренувань та аксесуари для спорту. Тут можна обрати фірмові речі Adidas, Spokey, або Zelart.

Бокс

Розділ складається із спортивних товарів, призначених для захисту під час змагань, інвентаря для тренувань та аксесуарів. Доступна різноманітна кольорова палітра. Різна вартість моделей робить їх доступними для багатьох користувачів.

Кіберспорт

Даний вид спорту набирає надзвичайну популярність. Якщо ви його фанат, тоді вам обов’язково сподобаються різноманітні оригінальні аксесуари для ігор. Цікавий дизайн, відмінні матеріали прийдуть до смаку навіть вибагливим ігроманам.

Якщо ви хочете замовити недорогі, але оригінальні спортивні речі в Києві, тоді звертайтеся в магазин «Атрибутика». Наші спеціалісти допоможуть зробити свій вибір та придбате саме те. Що вам потрібно.