Публічна оферта

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті https://atributika.com.ua/. Цей договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Оформити замовлення» на сторінці оформлення замовлення і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

Найменування Продавця вказується в документах на передачу Товару Покупцеві.

Договір купівлі-продажу товарів в Інтернет-магазині «Atributika.com.ua»

Магазин Аtributika.com.ua (далі - Продавець), який здійснює продаж через Інтернет-магазин, з одного боку, і Замовник товарів через Інтернет-магазин (далі - Покупець), з іншої сторони, уклали цей договір купівлі-продажу (далі - Договір ) про наступне:

1. Предмет договору

1.1. За цим Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця вибрані Покупцем в Інтернет-магазині «Atributika.com.ua» (далі - Інтернет-магазин або Сайт) товари, а Покупець оплатити Товари в відповідно до цього Договору.

2. Прийом і обробка замовлень

2.1. Розміщення замовлення.

2.1.1. Покупець шляхом вибору в Інтернет-магазині «Atributika.com.ua» по фотографіях зразків товарів формує замовлення на товар, який є невід'ємною частиною цього договору. У замовленні обов'язково зазначаються: найменування, артикул, розмір, кількість товару, що замовляється, ціна товару, порядок розрахунків і постачання, адреса доставки замовлення, реквізити Покупця, а також інша інформація.

2.1.2. Реєстраційні дані Покупця Продавець використовує виключно для якісної взаємодії з Покупцем, і не має права передавати третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

2.2 Обробка замовлення

2.2.1. Після того, як Покупець розміщує замовлення, йому приходить повідомлення на електронну адресу, що повідомляє про те, що замовлення потрапило в базу замовлень Інтернет-магазину.

2.2.2. Протягом двох діб співробітник інтернет-магазину «Atributika.com.ua» повинен зв'язатися з Покупцем за залишеними координатами (телефон / електронна адреса) і узгодити всі позиції замовлених товарів. Співробітник інтернет-магазину починає обробляти / виконувати замовлення тільки після узгодження замовлення з Покупцем. Якщо співробітник Інтернет-магазину не може додзвонитися до Покупця з вини Покупця (не вірно вказано номер телефону або зайнятий телефон). Співробітник електронним листом повідомляє загальну ситуацію на замовлення.

2.3 Коригування замовлення

2.3.1. При виконанні замовлення співробітник Інтернет-магазину «Аtributika.com.ua» не має права вносити зміни до переліку замовлених товарів і ціни на них без узгодження з Покупцем. У разі відсутності якогось замовленого товару співробітник зобов'язаний попередити Покупця і запропонувати відповідну заміну.

3. Оплата і доставка товару

3.1 Способи оплати та доставки замовленого Товару

3.1.1 Доставка по м. Києву / безготівковий розрахунок.

3.1.1.1. Оплата замовленого товару шляхом безготівкового розрахунку повинна бути проведена Покупцем протягом 3-х банківських днів, після отримання ним рахунку-фактури електронною поштою.

3.1.1.2. У разі не здійснення Покупцем оплати в зазначений термін, Продавець має право в односторонньому порядку відмовитися від виконання замовлення або змінити ціну товару.

3.1.1.3. Покупець отримує оригінал рахунку і видаткову накладну від Продавця при доставці товару. Покупець - юридична особа повинен своєчасно вислати копію довіреності електронною поштою для підготовки документів (видаткової накладної). Товар без надання оригіналу довіреності на отримання ТМЦ Покупцеві не передається.

3.1.2 Доставка по м. Києву / готівковий розрахунок.

3.1.2.1. При наявній оплаті замовленого товару, кур'єр доставляє Покупцеві бланк замовлення в двох примірниках із зазначеними реквізитами Продавця, датою продажу, назвами товарів, цінами, кількістю, загальною вартістю покупки. Перший примірник бланка замовлення з відміткою про оплату, печаткою та підписом Продавця, або товарний чек передається Покупцю, другий екземпляр бланка замовлення з підписом Покупця про отримання замовлення і оплату грошей залишається у кур'єра Інтернет-магазину «Atributika.com.ua».

3.1.3. Доставка по Україні.

3.1.3.1. Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами «Нова пошта», Укрпошта.

3.2. Перевірка доставленого товару.

3.2.1. При передачі замовлення Покупцеві, обидві сторони зобов'язані перевірити відповідність найменування та кількості товару зазначеного у бланку замовлення.

3.3. Терміни.

3.3.1. Продавець доставляє товар Покупцеві протягом 3-х робочих днів, після зарахування коштів на його розрахунковий рахунок. При можливості у Продавця і зацікавленості у Покупця, замовлення за погодженням сторін може бути доставлене раніше або пізніше.

3.3.2. Зі свого боку Покупець зобов'язується прийняти товар за вказаною в замовленні адресою у встановлений час, або передоручити прийом замовлення довіреній особі. Якщо за вказаною адресою замовлення не було прийняте через відсутність Покупця або довіреної особи, транспортні витрати за цей виїзд будуть включені у вартість цього або наступного замовлення.

3.3.3. Співробітник інтернет-магазину і Покупець обов'язково погоджують строки доставки між собою, і прагнуть до виконання замовлення у встановлений час.

3.4. Скасування замовлення.

3.4.1. Покупець має право скасувати замовлення в будь-який момент, в тому числі, коли товар вже доставлений, однак, покупець повинен попередити співробітника інтернет-магазину про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни по телефону або електронну адресу Продавця.

3.4.2. Якщо Покупець скасовує замовлення після його доставки, то він повинен сплатити витрати з доставки товару.

3.4.3. Покупцеві, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини, або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці за вказаною ним адресою, кошти повертаються тільки в сумі вартості товару (без транспортних витрат).

3.4.4. Покупець розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Продавець не буде обслуговувати надалі цього Покупця.

3.5. Обмін товару.

3.5.1. Обмін товару можливий протягом 14 календарних днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не був у вживанні, зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, упаковку, коробку, пломби, ярлики, бірки, а також супроводжується документами, виданими разом з товаром при його покупці. Доставка товару Продавцю для обміну здійснюється за рахунок Покупця.

4. Характеристики товарів

4.1. Продавець прагне надавати на сайті дійсні зображення товарів, повну інформацію про товари і комплектність. При цьому Покупець визнає, що можливі розбіжності реальних і представлених на сайті характеристик, оскільки виробники залишають за собою право змінювати ці характеристики без попереднього повідомлення Продавця. Покупець має право відмовитися купувати товар при виявленні невідповідності.

5. Відповідальність

5.1. Матеріали і послуги Інтернет-магазину «Atributika.com.ua» надаються «як є» без будь-яких гарантій. Інтернет-магазин «Atributika.com.ua» не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. Інтернет-магазин «Atributika.com.ua» в будь-який час, без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння інформаційних матеріалів на цьому Сайті Інтернет-магазин «Atributika.com.ua" не зобов'язується оновлювати їх. Інтернет-магазин «Atributika.com.ua», ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

5.2. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

5.3. Інтернет-магазин «Atributika.com.ua» не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

5.4. За неналежне виконання зобов'язань за цим договором Покупець і Продавець несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством.

5.5. При виникненні спору між Покупцем і Продавцем і неможливістю його дозволу за взаємною згодою, суперечка передається на розгляд відповідного суду.

6. Дія цього Договору

6.1. Цей договір є договором приєднання і вступає в силу з моменту оформлення замовлення Покупцем в Інтернет-магазині «Atributika.com.ua» і діє до повного виконання Покупцем і Продавцем обов'язків за договором.