Спортивний захист

Товари для спортивного захисту

Спортивний захист - це сукупність елементів, що призначені для захисту різних частин тіла від травм, які можливі під час спортивних тренувань або вуличних катань на велосипеді, скейтборді, роликах тощо. Такий захист потрібний кожному спортсмену. І не має значення він любитель чи професіонал.

З кожним роком на цю категорію продукції попит лише зростає, так як люди під час занять спортом стали більше приділяти уваги надійному захисту свого тіла від різного роду травмування. Замовити високоякісний спортивний захист, ціна якого завжди доступна, можливо в нашому онлайн-магазині «Атрибутика».

Спортивне захисне спорядження: види, особливості, призначення

Якщо ви досить значну частину життя приділяєте спорту і активному відпочинку, то і питання уникнення травматизму повинно бути пріоритетним. Якісній захист відрізняється комфортом, довговічністю, правильним повітрообміном і невагомістю.

Наш інтернет-магазин пропонує наступний перелік захисних елементів екіпірування:

  • Наколінники. Легко одягаються/знімаються, забезпечують ефективну підтримку і делікатне стиснення по суглобу. Знижують відчуття болю в коліні. Підходять для різних видів спортивних занять (волейболу, баскетболу, ін.)
  • Налокітники. Призначені для гравців (гандбол, футбол, волейбол) профі і новачків, котрим необхідний стабільній захист для пом’якшення ударів. При необхідній фіксації забезпечують рухливість ліктьового суглоба і оптимальний тепловий режим, надійно підтримують м’язи і зв’язки. Виготовляються з еластичного, дихаючого матеріалу.
  • Гомілкостопи. Повторюють форму ноги, захищають суглоби. Призначені як для попередження травм, так і в посттравматичний період реабілітації. Не викликають дискомфорту.
  • Бандажі для рук/ніг. Мають облягаючий крій, ергономічну форму, виготовлені із еластичних матеріалів. Виступають незамінною підтримкою при розривах і розтягненнях м’язів і зв'язок. Забезпечують постійну компресію, завдяки чому больові відчуття значно знижуються. Також підходять в якості профілактичного засобу.
  • Кінезіо тейпи. Прискорюють природній процес відновлення. Ефективні при лікуванні і попередженні спортивних травм.

Купити в Києві надійний захист для спортивних занять

Недорого придбати якісне спортивне екіпірування в Україні можна в магазині «Атрибутика». Серед наших переваг:

  • Лише оригінальна продукція від виробників з всесвітньо відомими іменами (Adidas, Nike, Select, Molten, Player, Zart та ін.).
  • Широка розмірна сітка чоловічих, жіночих, дитячих моделей.
  • Наявність сертифікатів відповідності на всі види продукції.
  • Завжди вигідні ціни та акційні пропозиції.
  • Індивідуальний підхід.

У нас є вироби, які призначені для літнього використання, і є для зимового. Придбати захист можна окремо по позиціях, або в комплекті.