Сітки, Ворота та Для стадіону

Правила вибору сіток для футбольних та волейбольних воріт

Футбольні та волейбольні ворота розташовуються на стадіонах, пляжах, дворових майданчиках, але без сітки вони виглядають неповноцінними. Сітка для воріт - атрибут, без якого не обходиться практично жодна гра. На професійних стадіонах до цього атрибуту пред'являються спеціальні вимоги. Невідповідність їм може зіпсувати гру, до вибору потрібно підходити відповідально. Ознайомитися з каталогом сіток і купити їх недорого можна в нашому інтернет-магазині.

Яку сітку вибрати для футбольних воріт?

Головне завдання ворітної сітки - затримувати потрапляючі в неї м'ячі. Під час голу вона піддається сильному впливу, адже швидкість м'яча може досягати 100 км на годину і це потужний снаряд. Якщо обрати неякісну сітку, вона може швидко зіпсуватися і порватися. Те ж стосується волейбольних сіток, швидкість м'яча під час гри менше, але шкода наноситься значна.

Вирішивши купити сітку з доставкою по Україні, враховуйте ряд властивостей і особливостей. Звертайте увагу на фізичні характеристики атрибута. Для футбольних вони повинні бути такими:

  • розмір 7,5х2,5х2 метра (ДхВхГ) підійде для воріт з габаритами 7,32х2,44 м;
  • шнур повинен мати товщину від 1,8 мм (оптимально 3-5 мм).

Важливий матеріал, з якого виготовлена ​​сітка. При виробництві використовуються шнури з поліпропіленового і поліамідного (нейлон, капрон) волокна. Краще віддати перевагу поліаміду. Його міцність практично збігається з поліпропіленом, але він міцніший і стійкіший до ультрафіолетових променів. Це актуально для волейбольних сіток на пляжах і для футбольних воріт на стадіонах без накриття.

Осередки сітки можуть мати різні розміри: 3х3 см, 8х8см або 10х10 см. Не вибирайте занадто великі (понад 15х15 см), щоб в них не застрявав м'яч. Найбільш популярна форма осередків стільники (шестикутники) і квадрат.

Плетіння може бути двох типів: безвузловим і вузловим. Обирати можна той, який вам більше подобається. У застосуванні вони практично не відрізняються, але вузловий варіант більш важкий. Плетіння не впливає на вартість, купити сітку недорого ви можете в нашому магазині з будь-яким візерунком. Виробники роблять його на свій розсуд.

Сучасні сітки мають невисоку вартість завдяки простоті виробництва. З великого каталогу в нашому інтернет-магазині ви зможете вибрати найбільш вдалий для себе варіант з доставкою по Києву та Україні.