Рукавиці і аксесуари для воротарів

Воротарські рукавиці та захист

Роль воротаря дуже важлива і відповідальна, оскільки в грі він виступає останнім оборонним рубежем. У зв’язку з цим, його екіпірування також повинно бути відповідним. Окрім воротарської форми, традиційно таке екіпірування включає рукавиці і інші захисні аксесуари.

Для будь-якого голкіпера воротарські рукавиці – досить важливий елемент його екіпіровки. Їх основне призначення – забезпечити ефективний захист кистей рук і надійне зчеплення з поверхнею ігрового м’яча. Використання таких рукавиць суттєво зменшує ймовірність виникнення травмування і підвищує продуктивність самої гри. Тому підбираючи товар, слід обов’язково враховувати розмір, матеріал, ступінь захвату і захисту, а також крій.

Пропозиції для воротарів від інтернет-магазину «Атрибутика»

На нашому сайті представлені:

  • Воротарські рукавички (чоловічі, юніорські та дитячі). Спеціально призначені для забезпечення швидкої реакції гравця, відточення його навичок. Відрізняються унікальним дизайном. Дихаючі, легкі та гнучкі, вони індивідуально адаптуються до зап’ястя і гарантують відмінне захоплення, амортизацію, оптимальну циркуляцію повітря, а також довговічність в будь-яких умовах. Підходять і для тривалих тренувань.
  • Захисні тейпи. Міцні, багаторазові і багатофункціональні, максимально м’які на дотик, легкі, з унікальною конструкцією. Такі тейпи, що призначені для захисту пальців воротарів, додають відчуття «впевненості», ефективно зменшують виникнення травмувань пальців/зап’ясть.
  • Догляд за рукавичками. Представлений м’якими миючими засобами у вигляді спреїв, котрі делікатно видаляють бруд, якнайдовше продовжують термін експлуатації рукавиць воротаря, а також зберігають властивості зчеплення латексного матеріалу. Основний принцип їх застосування – розпорошити на долоні рукавичок, попередньо зволожені водою, легкими рухами втерти і далі змити під струменем проточної води.

Чому замовити в Києві якісне воротарське екіпірування варто саме в «Атрибутиці»

В Україні недорого купити воротарські рукавиці та інші спортивні захисні аксесуари можна в нашому магазині. В числі наших основних конкурентних переваг:

  • Обов’язкова наявність сертифікатів відповідності на всю продукцію, представлену в каталозі магазину.
  • Тільки оригінальні товари від брендів зі всесвітньо відомими іменами (Nike, Elite, Adidas, Uhlsport, Puma, Reusch та багато ін.).
  • Індивідуальний підхід.
  • Великий вибір кольорів представлених моделей і широка розмірна сітка (від 4 до 10,5).
  • Завжди доступні ціни та привабливі акційні пропозиції.

Наш інтернет-магазин – це ідеальне місце, де можна придбати високоякісну продукцію для воротарів, отримати сучасний сервіс та професійні консультації.