УЄФА, напевно, перенесе фінал Ліги Чемпіонів 2022 в інше місто

УЄФА майже напевно перенесе фінал ЛЧ сезону 2021/22 із Санкт-Петербурга, повідомляє ВВС.

За інформацією The Times, УЄФА веде переговори про перенесення фіналу ЛЧ із Росії.

Союз готується до сильного політичного тиску через проведення матчу в Росії, президент якої визнав так звані «ЛДНР». Ситуацію посилює можливе введення військ на територію України, яка тимчасово окупована терористичними угрупованнями.

Зараз УЄФА оцінює всю ситуацію, перш ніж ухвалити рішення щодо фіналу ЛЧ. Деякі керівники УЄФА розглядають перспективу, що вболівальникам клубів, що беруть участь у фіналі, в'їзд до Росії буде заборонено їхніми країнами.

Розробляються плани у разі непередбачених обставин, щоб знайти альтернативу Санкт-Петербургу. Можливим місцем проведення фіналу називали «Уемблі», але ВВС вказує, що це малоймовірно через заплановані матчі плей-офф англійських ліг у ці дні.

Колишній міністр спорту Великобританії Трейсі Крауч закликала УЄФА перенести фінал із Росії.

«З огляду на засудження британцями та європейцями дій Росії в Україні, УЄФА має негайно перенести фінал ЛЧ зі стадіону «Газпром».

Заборона на поїздки політиків та офіційних осіб на ЧС-2018, що пройшла в Росії, була м'яким сигналом президенту Путіну, який не мав суттєвого значення. Тому УЄФА необхідно зайняти набагато жорсткішу позицію, не в останню чергу для забезпечення безпеки вболівальників, що подорожують», – сказала Крауч.

«Бити треба жорстко і на всіх фронтах – позбавити Санкт-Петербург фіналу ЛЧ». Реакція спорту на визнання Путіним терористів «ДНР» та «ЛНР»

Джерело: M.ua.tribuna.com.