Президент "Динамо" Ігор Суркіс поділився думкою про перемогу юнацької команди над "Депортіво"

- Ми багато говорили про те, що наші юнацькі команди показують добрі результати, але ми не можемо перенести це на дорослий рівень. Чому ми не можемо вийти, наприклад, до плей-офф Ліги чемпіонів?

- Треба над цим працювати. Я вже казав вам недавно, що треба робити конкурентнішим наш чемпіонат. Для цього треба, щоб ці хлопці грали. Зараз у великої групи настане 20-річний вік, їм треба десь грати. З тими правилами, які запровадило ФІФА, що перший рік 8 футболістів, потім до шести – вони мають грати десь, не всі можуть потрапити в першу команду.

З молодими гравцями не зробиш команду, погодьтеся. Вони пройшли далі, вони повинні боротися, щоб дійти якнайдалі. Я не кажу до фіналу, виграти, але треба ставити перед собою такі завдання, там грають такі самі люди.

Програвати двічі по ходу матчу та виграти по пенальті – це говорить про те, що хлопці стають мужиками. Хтось зіграв краще, хтось зіграв гірше, але з огляду на те, що була довга перерва і це перша офіційна гра, то команда виглядала дуже гідно на тому тлі, що «Депортиво» грає у чемпіонаті, їхній чемпіонат триває.

Думаю, що гравці прогресуватимуть. Ми побачимо ще якіснішу гру.

- Успіх цієї команди – це гарна робота школи, тренерський штаб Костюка чи інші фактори? Чи це у комплексі?

– Я вважаю, що це у комплексі: робота Містера, обстановка в колективі, робота директора нашої школи Іщенка, який зібрав найталановитішу молодь та продовжує збирати по всій Україні. У нас два легіонери вийшли сьогодні на поле. Це свідчить, що працює вся структура, працює досить успішно тривалий час.

Величезна кількість футболістів грає сьогодні на найвищому рівні, навіть в УПЛ. Не забувайте Леднєва, який прийшов до нас у 15 років, а сьогодні грає в Угорщині. Сподіваємось, що в нього там все вийде.

Це робота усієї структури «Динамо». Честь і хвала тому ж таки Сергію Мохнику, який веде цю команду. Я впевнений, що це правильно обраний шлях. Якщо ви хочете, щоб у нас збірна грала на найвищому рівні, ці хлопці – у них величезне майбутнє. Але вони мають рости та працювати.

Велика група гравців незабаром буде у першій команді. Той самий Яцик на зборі продовжуватиме працювати з першою командою. Бражко працює, Біль працює. Чотири основні гравці сьогодні не грали. Ми досягли успіху, заслужено перемогли, – сказав Ігор Суркіс.

Джерело: M.ua.tribuna.com.