Нові Adidas Predator Edge из колекції Sapphire Edge 2022

Запуск щось нове і захоплююче, і це походить від adidas. Коли ви чуєте назву adidas, ви завжди впевнені, що це щось абсолютно приголомшливе. Настав час для оновлення Predator. Погляньмо на це!

 

Новий рік вимагає нових модернізацій і цього разу adidas випускає абсолютно новий Predator - він називається Predator Edge.

 

Sapphire Edge - це стартова колірна гама нових adidas Predator Edge. Він повністю перероблений і має абсолютно нові скін зони, який підвищить вашу силу та ухил при ударі по м'ячу. Це покращить прямий торкання м'яча під час м'яча. Крім того, Predator Edge також отримає абсолютно новий зовнішній вигляд та візуальне сприйняття. Крім того, роздільний інструмент забезпечує стабільність, ефективний перехід та динамічне зчеплення. І чудовий зовнішній вигляд, який дійсно виділяє Predator з натовпу. Комір Facet Fit є двокомпонентним коміром з першокласної в'язки, покращений у порівнянні з попередніми моделями Predators, що володіє високою адаптивністю і забезпечує надійну фіксацію.

За словами самих adidas, саме так вони представляють новий Predator Edge;

 - Продовжуючи безперервну еволюцію, якою прославився PREDATOR, PREDATOR EDGE вперше представляє ZONE SKIN – революційну інновацію, що підтримує поворот, обертання та захоплення. Стратегічно розташовані прогумовані ребра, спроектовані в чотирьох зонах контролю в області підйому та носіння, оптимізують маніпуляції з м'ячем, даючи гравцям сильну перевагу та впевненість у просуванні гри вперед. Нещодавно розроблена FACET FRAME на підошві бутс забезпечує стабільність та динамічне зчеплення для потужного руху по полю. Підошва також має важку передню частину стопи, яка перерозподіляє вагу у бік передньої частини черевика, оптимізуючи передачу зусилля при ударі по м'ячу.

 

Бутси доповнені конструкцією коміра FACET FIT — двокомпонентним коміром преміум-класу без шнурків PRIMEKNIT, розробленим для комфорту, легкого надягання і надійної фіксації стопи під час гри.

 

Давайте поговоримо про ці красиві бутси докладніше!

 

Що відповіли фахівці adidas про новий Predator Edge, напишемо коротко, що ми з цього винесли;

 

1) Яка вага Predator Edge в порівнянні з Predator Freak?

 

- Помітного зниження ваги не відбулося, оскільки основна увага приділялася посадці та контролю. Він розташований у тому ж районі, що і Predator Freak.

 

Таким чином, немає ніякої різниці у вазі, коли йдеться про новий Predator Edge.

 

2) Сьогодні вранці ви згадали про ефект Edge. Не могли б ви уточнити, про що йдеться, і чи це стосується тільки жіночого футболу?

 

- Таким чином, ефект краю відноситься до частини того, щоб бути кращою версією себе і мати цю додаткову перевагу та перевагу порівняно з вашими конкурентами.

 

У новому випуску Predator Edge адідас хотів більше зосередитися на жіночому футболі, особливо напередодні жіночого ЄВРО-2022. Але це не єдина мета, яку матимуть бутси.

 

3) У чому основні відмінності нових Predator Edge P+ (без шнурків) та P1 (зі шнурками)?

 

- Очевидно, що шнурки різняться P+ та P1, але в основному конструкція коміра та його висота. Крім того, ефекти, що застосовуються, будуть відрізнятися від P+ до P1.

 

Отже, основною відмінністю будуть шнурки. Нічого незвичайного.

 

 Predator Edge — це не єдине завантаження в пакеті Sapphire Edge . У набір також входять чудові X Speedflow і Copa Sense. X Speedflow буде світло-блакитного кольору з рожевими деталями, а Copa Sense – темно-синього з оранжевими деталями. Погляньте на чудові моделі нижче!