Колекція Nike Motivation 2021. Прийшов час повернутися в футбол.

Закінчується пора відпусток. Ми все скоро повернемося до футболу, і ми в очікуванні! Не може і Nike, тому вони випустили новий пакет досконало нових яскравих вибухових бутсів - і це точно дає нам мотивацію повернутися у футбол!

Прийшов час знову вийти на поле, і що може бути краще, чим нова пара футбольних бутсів? Ми впевнені, що нема кращого способу повернутися у футбол, і Nike, ймовірно, з цим погодиться. Давайте подивимося чим пригощає нас Nike!

Nike Phantom GT

Phantom GT 2 - нова та оновлена ​​версія GT. Створена для плеймейкерів та тех, хто хоче контролювати гру на полі. Верх, підготовлений з матеріалу Nike Generative Texture, щоб зробити його більш зручним, крім цього, він складається з Flyknit. Ці технології зробили його дуже популярними бутсами.

 Якщо подивитися на колір взуття, то Motivation Pack дійсно перетворив їх у щось інше. Верх білий, а вздовж підошви - яскраво-малиновий, вольтовий і чорний. Те ж саме і з підошвою. Вийшла просто божевільне фарбування!

 

Nike Mercurial

Версія популярного Mercurial в мотивуючій колекції, включаючи Superfly і Vapor, схожа на інші версії Mercurial, які ми бачили в цьому році. У нього є верх, зроблений зі знаменитого матеріалу Vaporposite, який створений для того, щоб ви могли грати на полі найкращим чином.

Кольори Mercurial в пакеті Motivation зазвичай вольт (кислотно-неоново-салатовий), тоді як галочка Nike і більш дрібні деталі яскраво-малинові. У Меркуріал також є деякі червоні деталі, щоб вони виглядали ще більш яскравими! Якщо ви хочете, щоб вас помітили на поле, ці футбольні бутси виразно вам підійдуть.

Nike Tiempo 9

Nike Tiempo отримав новий верх. Верх зі шкіри преміум-класу з м'якими подушечками з піноматеріалу допоможе вам поліпшити ваші паси, ведення м'яча і удари. Tiempo - найлегший з коли-небудь існували - 207 грамів. Зниження ваги в основному пов'язано з новою підошвою. Він сильніше і чутливіший, ніж будь-коли раніше.

Колекція Motivation забарвлює новий Tiempo в основному в білий колір, але зона п'яти зроблена в яскраво-малиновий колір, а галочка Nike пофарбована в вольт. Ще одне приголомшливе забарвлення для Tiempo!