Аdidas запускає новий пакет Numbers UP FIFA 22

Новий футбольний сезон тільки розпочався, і що може бути краще, ніж нові бутси, щоб почати сезон? Якщо ви запитаєте, то, безумовно, немає нічого кращого, ніж зовсім новий пакет від Adidas! Давайте ближче подивимося на те, що тільки що запустив Adidas.

 В цьому році ми бачили кілька яскравих запусків бутс від adidas, таких як Meteorite Pack, Game Mode. Прийшов час для нового барвистого набору - Numbers UP.

 Numbers UP від ​​Adidas - це захоплююча робота з онлайн-іграми і їх підключення до реального світу. Справжні гравці. Кращі гравці світу. Ця колекція була створена, щоб «втілити вашого внутрішнього віртуального футболіста в реальне життя». Вона включає в себе три моделі: Copa, Speedflow і Predator. Але це ще не все, це не просто ще один набір. Цей набір присвячений, ймовірно, найбільшому в світі онлайн-футболу - FIFA EA Sports.

Всі три моделі мають свої особливості. У кожної моделі бутс є свій рейтинг; Copa Sense має 99 пасів, Speedflow - 99 швидкостей, а Predator - 99 влучень. А для тих, хто не знає, це чи не найкращий результат, який ви можете мати у гравця FIFA. Давайте подивимося на дизайн футбольних бутс - загальний дизайн бутс такий, що вони мають сміливий вид з текстами і цифрами на верхній частині, але давайте розглянемо їх один за іншим, почавши з Copa Sense.

Copa Sense + Numbers UP

 

Новий Copa Sense + має вражаючий дизайн. Бутси в основному світло-сірі, з яскравим вольт і рожевим дизайном верху. Вгорі ви побачите рейтинг черевик «99PAS». Текст оранжевого кольору триває до передньої підошви. Якщо ви любите контроль, то це взуття виразно для вас.

 

Predator Freak + Numbers UP

 

Новий Predator Freak + має сміливий і несподіваний вид для футбольних бутс Predator. В основному це світло-сірий колір з білими логотипами і рожевими аплікаціями. Підошва триває від верху і повністю переходить в напругу. У цих бутс є «99DRI» - так що якщо ви любите дриблінг, це черевик номер один.

 

X Speedflow + Numbers UP

 

Новий X Speedflow + виглядає по-новому, сучасно і свіжо. Бутси в основному світло-сірі з різнобарвним графічним верхом, намальованим вручну в яскравих кольорах, від синього до зеленого. Вгорі ви побачите текст «99PAC» - підійміть свій власний рейтинг за допомогою нового X Speedflow.

Чи готові ви втілити свого внутрішнього віртуального футболіста в реальне життя?? Все, що вам потрібно зробити, це захопити кілька цифр у цих бутс.