М'ячі

М’ячі

Спортивні ігри з використанням м’яча вже давно стали улюбленими для багатьох людей. Вони розвивають спритність, влучність, вміння визначати траєкторію.

Кожен вид спорту вимагає використання спеціальних м’ячів. Якщо ви хочете знайти в Україні якісний товар, тоді зверніться в інтернет-магазині « Атрибутика». Тут користувач зможе вибрати та купити тільки оригінальні брендові товари:

  1. футбольні, баскетбольні та та гандбольні м’ячі;
  2. аксесуари, насоси та сумки для м’ячів.

Футбольні м’ячі

Моделі мають багатошарову конструкцію та яскравий дизайн, який покращує зорову концентрацію. Тут можна вибрати м’ячі брендів Erima, Kipsta, Molten, Nike, No, Player, Puma та Select. Доступні різні розміри починаючи від 3 і до 5, а також mini. Такий інвентар підійде для гравців з різним рівнем володіння м’ячем. В розділі можна недорого придбати моделі 2020 та 2021 сезонів , а також м’ячі для Ліги чемпіонів, Прем’єр ліги, Ла ліги та Евро 2020. В категорії виставленні товари за різним призначенням:

  • для гри на вулиці, штучній або натуральній траві;
  • для тренувань або змагань;
  • для подарунку.

Футзальні м’ячі

Товари категорії виготовлені відомими спортивними брендами Adidas, Kipsta, Nike, Puma, Select. Барвистий дизайн підвищує видимість м’ячів. Моделі розроблені в різних розмірах: futsal, futsal-3, futsal-4 та pro. В розділі представлені м’ячі для початківців та професіоналів. Є моделі  Ліги чемпіонів та Евро2020. Завдяки унікальним технологіям виготовлення, виробники представляють вашій увазі моделі для гри на вулиці, залі та  для міні-футболу.

Волейбольні м’ячі

В розділі можна придбати м’ячі брендів Molten, Mikasa, No. Є волейбольні м’ячі 4 та 5 розмірів, які підійдуть як початківцям так і професіоналам. Тут ви знайдете моделі різних сезонів для використання на пляжах, залах та для тренувань.

Баскетбольні м’ячі

Категорія містить м’ячі починаючи з 5 розміру. Висока якість використаного матеріалу, продуманий до дрібниць дизайн, зможе покращити ваші результати під час гри або тренувань. В розділі представлені м’ячі популярних кольорів: коричневий, синій, помаранчевий та червоний.

Гандбольні м’ячі

Різні розміри моделей дадуть змогу замовити м’яч і для дитини, і для дорослого. Яскраве забарвлення, якісно оброблені шви подовжують строк використання товару. М’ячі мають прекрасні льотні характеристики.

Насоси та аксесуари для м’ячів

В категорії «Насоси» представленні ручні моделі різного дизайну. Можна придбати набори для тренера та насоси подвійної дії.

Серед аксесуарів ви знайдете:

  • інвентар для спорту;
  • аксесуари;
  • обладнання для спорту.

Сітки та сумки для м’ячів

Брендові сітки для різної кількості м’ячів, стильні сумки-рюкзаки… Саме такий товар представлений у категорії. Різні кольори та дизайн у сполученні з якісним виконанням – це все про представлені моделі. Ціна товару залишається доступною кожному.

Широкий асортимент магазину « Атрибутика» в Києві, неодмінно зможе надихнути вас на нові спортивні звершення, а якісне виконання забезпечить яскраву гру.