Інвентар для тренувань

Інвентар для спорту

На тренуваннях спортивний інвентар – це невід’ємна складова усього процесу навчання. Використовуючи його тренер може підвищити навантаженні, організувати роботу, щоб досягти необхідних результатів.

Де придбати спортивний інвентар гарної якості

Щоб придбати якісний спортивний інвентар, слід детально ознайомитися з сучасним ринком таких товарів. Надавати перевагу слід, тим магазинам, які мають гарну репутацію. Безпечно замовити та купити можна в інтернет-магазині «Атрибутика». Сайт спеціалізується на оригінальному спортивному товарі відомих брендів.

Розділи спортивного інвентаря

Для зручності орієнтування товар розбитий по категоріям.

Категорії фішок та конусів

Фішки та конуси використовуються для розмітки поля під час тренувань або гри. Використання яскравих кольорів забезпечує гарну помітність інвентаря під час використання. Товар виготовлений такими брендами як Europaw, FC, Player, Seco, Soccer, Swift, Yakimasport та Zart. Бігові бар’єри

Використовують для розвитку координації та контроля сили. У розділі розміщенні  бар’єри різних розмірів, які підходять для дітей і чоловіків. Є складні моделі, які займають мало місця.

Координаційні доріжки

У розділі можна обрати доріжки з різного матеріалу, на різну кількість ступенів. Усі моделі призначені для розвитку швидкісних навичок у русі.

Палки та підставки

У категорії є гімнастичні палки різного кольору та розміру, бази під слаломну стійку та кліпси для слаломної стійки. Бренди-виробники товару: No, Player, Seco, Soccer, Swift, Yakimasport та Zart.

Кільця

Для розвитку швидкості на коротких дистанціях використовуються такий інвентар. В категорії розміщені кільця різного кольору та діаметру. Є тренувальна підлогова сітка: трикутна, трапецієвидна, квадратна та у вигляді сот.

Готові набори для тренувань

Розділ складається з:

  1. інвентарядля тренувань;
  2. аксесуарів для спорту;
  3. тренерських атрибутів.

Товар може використовуватися під час гри у футбол, бігу та для різних тренувань. Набори виготовлені такими брендами як FOX40, Select, Swift і Zart.

Планшети для тренера, секундоміри

Планшети в категорії розподілені на магнітні та тактильні. Вони призначені для гандболу та футболу. В категорії є також набір для тренерських дошок.

Секундоміри мають точність до 0,01 сек, звуковий сигнал та різну кількість запам’ятовувань. Конструкція моделей стійка до ударів.

Еспандери, фітнес-стрічки

У розділі представлені еспандери:

  • для ніг: тренувальний амортизатор для ніг, трубчасті та стрічкові еспандери;
  • для рук: кистьовий, гумовий;
  • для пілатесу.

Фітнес-стрічки можна придбати як окремо, так і наборами. Кожна стрічка має своє навантаження, яке вказане в описі товару. Моделі мають кільцеву будову та різний матеріал виготовлення.

Скакалки та килимки

Усі скакалки виготовлені із високоякісних матеріалів. Є моделі з підшипниками, плетним джгутом, різної довжини та матеріалу.

Брендові килимки для тренувань дають повну впевненість у їх якості та довгострокове використання, навіть при додаткових навантаженням. Чому варто купувати саме в інтернет-магазині « Атрибутика»

Якщо виникає потреба знайти сертифікований спортивний інвентар в Україні недорого, слід оглянути асортимент нашого інтернет-магазину. За додатковими питаннями можна звернутися в офіс компанії у Києві. Замовлення в «Атрибутика» наддасть вам можливість використовувати якісне обладнання за помірну ціну.