Футбольні м`ячі

Сортування
Сортування:
   
Ліміт:
-10%
new
М'яч Nike NK PARK - TEAM CU8033-720
750грн
675грн
-10%
М'яч Adidas FC Bayern FBL CW4155
640грн
576грн

Як обрати та купити футбольний м'яч недорого

М'яч — основний атрибут кожного футболіста. Сучасні моделі відрізняються за своїми технічними параметрами і за діапазоном цін. Наш магазин пропонує вам на вибір замовити м'яч академічного, напівпрофесійного, професійного і початкового рівня.

Кожен атрибут має свої унікальні властивості. Зовні вони всі між собою схожі. Вирішивши купити футбольний м'яч в Києві, звертайте увагу на більш якісні і оригінальний вироби — грати ними комфортніше і термін служби у них більший.

Перед покупкою футбольного м'яча визначитеся з поверхнею, на якій ви плануєте грати. У каталозі нашого магазину м'ячі діляться за призначенням, серед них:

  • для проведення ігор;
  • для тренувань;
  • для гри на натуральній або штучній траві;
  • для вулиці.

Вибір м'яча для аматорської гри

Футбольні м'ячі даної категорії призначені для аматорської гри. Зазвичай вони отримують підкладку з піноматеріалів, які зменшують навантаження на ногу під час ударів, що робить гру безпечнішою. Камера має спеціальні пропорції, що спрощує процес потрапляння м'яча в ворота. Ціна на аматорські м'ячі прийнятна, ви можете його купити на цій сторінці.

М'ячі для професійних ігор

До м'ячів професійної серії висувається більше вимог, вони призначені для серйозних ігор і можуть вплинути на підсумкові результати. У каталозі представлені моделі від провідних виробників: Nike, Puma, Adidas, тощо. Вони схвалені асоціацією FIFA для офіційних матчів. Деякі моделі зшиваються вручну, що робить м'ячі довговічними і комфортними для гри. Поверхня їх покривається спеціальним поліуретаном, щоб гра була можливою за будь-якої погоди.

М'ячі для тренувань

М'ячі тренувальної категорії найчастіше виготовляються із синтетичної зносостійкої шкіри. Вони мають великий термін експлуатації. Елементи зшиваються вручну, що дозволяє використовувати м'яч в екстремальних умовах. На поверхні може бути наявним мікрорельєф, щоб гравець на тренуванні міг краще контролювати м'яч.

Вибір м'яча: особливості

Вибирайте і замовляйте м'яч в Україні за кращою ціною в нашому інтернет-магазині. Звертайте увагу на такі нюанси:

  • Дитячий м'яч повинен відповідати класифікації розмірів №3-4. Для дітей до 14 років підійдуть варіанти з діаметром до 20 см, для підлітків і дорослої гри краще вибрати виріб з діаметром 21-22 см.
  • Рівень жорсткості має бути середнім. Не варто вибирати занадто жорстку поверхню для комфортної та помірної гри. З таким атрибутом ви зможете відпрацювати техніку.

Купуйте футбольні м'ячі за вигідною ціною і під свої потреби в нашому інтернет-магазині.