Дитяче взуття

Для чого потрібне спортивне взуття дітям

Маючи дитину, яка захоплюється спортом в першу чергу батьки замислюються про придбання якісного спортивного взуття. Важливо пам’ятати, що правильне формування дитячої стопи впливає на здоров’я ніг та хребта. Правильна постава, красива хода на пряму залежать від правильно підібраного взуття. Надзвичайно важливо правильно фіксувати і підтримувати стопу дитини.

Де можна замовити фірмове спортивне взуття в Україні

Купити недорого якісне спортивне дитяче взуття можна на сайті https://atributika.kiev.ua/.

Продукція представлена наступними категоріями:

  1. кросівки;
  2. бутси;
  3. сороконіжки;
  4. футзалки;
  5. шльопанці.

Весь товар в інтернет-магазині оригінальний та виготовлений з врахуванням загальних та спеціальних вимог, пов’язаних з певним видом спорту.

Кросівки

В цій категорії можна знайти кросівки фірм Adidas та Nike. Розмірна сітка починається з 30 розміру та закінчується 39. Розміри вказані українські. Кольорова палітра представлена чорним, сірим та білим кольорами. Кросівки можна придбати для тренувань та для вуличного використання. Вартість взуття в цьому розділі починається від 640 гривен.

Бутси

В магазині «Атрибутика» є можливість придбати бутси фірм Nike, Puma та Adidas. Взуття розраховане для дітей з різним рівнем володіння м’ячем: початківці, академія, напівпрофі та професіонал. В категорії є бутси різних сезонів починаючи з колекції 2018 року. Завдяки різноманітній кольоровій гаммі, можна знайти варіант, який зацікавить самого вибагливого гравця. При виборі слід враховувати призначення бутсів. Покупець може обрати пару взуття для гри, тренувань, штучної та натуральної трави. Є моделі з наявністю носка, або без нього. Для зручності використанні моделі зі шнурками, без них та на липучках.

Сороконіжки

Adidas, Joma, Nike – саме ці фірми сороконіжок представлені в категорії. Тут можна придбати взуття з 28 по 38 розмір. Взуття розроблене для використання початківцями, напівпрофі чи академії. Завдяки своїй формі вони правильно фіксують зони стопи та рівномірно розподіляють вагу тіла. Передбачається використанні сороконіжок на штучній траві, для гри та тренувань. Підошва забезпечує відмінне скріплення зі штучною поверхнею. В моделях враховані всі деталі для покращення контакту з м’ячем та забезпечення безпеки дитячої стопи. Оскільки взуття для дітей, виробники попіклувалися про наявність моделей зі шнурівками, або липучками, з носком, або без.

Футзалки

Якщо взуття потрібне початківцю або академії для гри в залі, тоді варто розглянути асортимент даної категорії. В ній представлені моделі починаючи від колекцій 2017 року. Підошва взуття використовується для гри на твердих покриттях. В моделях використана технологія для гарної амортизації. Матеріал забезпечує вільне дихання шкіри.

Шльопанці

Фірмові шльопанці зможуть забезпечити довге та комфортне використання в жарку погоду. Можна знайти моделі для стопи з високим підйомом. Матеріал приємно фіксує ногу та перешкоджає її перевтомі.

Шукаючи дитяче спортивне взуття, краще звертати увагу на бренди, які спеціалізуються саме на такому товарі. Такі виробники враховують усі тонкощі його використання та створюють моделі, які повністю убезпечують ще не до кінця сформовану дитячу стопу. Придбати в Києві взуття, ціна якого доступна гаманцю покупця можна зробивши замовлення в інтернет-магазині https://atributika.kiev.ua/.